Sprawozdanie z Dnia Wolontariusza

2019-12-18

W dniu 09.12.2019 r. w Punkcie Aktywności Obywatelskiej odbyło się spotkanie z wolontariuszami należącymi do Klubu Wolontariusza działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu.

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Wolontariusza zostało zorganizowane, aby wyrazić wdzięczność i ogromny szacunek wszystkim osobom, które poświęcają swój czas, siłę i zaangażowanie na rzecz potrzebujących.
Klub Wolontariusza działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej
w Libiążu aktualnie skupia 17 wolontariuszy, którzy na stałe służą swoją wiedzą, doświadczeniem i poświęcają swój prywatny czas na rzecz innych potrzebujących. Ponadto, w Klubie działa liczne grono wolontariuszy akcyjnych, którzy angażują się w cyklicznie podejmowane działania przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu na rzecz społeczności lokalnej, między innymi pomoc w zbiórkach żywności „Podziel się sercem” oraz w kampaniach społecznych o charakterze profilaktycznym i integracyjnym.
Wszystkim wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia, za ich bezinteresowność i pracę na rzecz drugiego człowieka.