Aktualności

2021-11-18

Wykład dla seniorów „Zdrowy styl życia”

W dniu 22 listopada 2021 roku odbędzie się wykład ,,Zdrowy styl życia, aktywność po 60-ce”zorganizowany w ramach Programu Gmina Przyjazna Seniorom.

Wykład poprowadzi dr Marek Pilch z Krakowa – maratończyk, ambasador zdrowego stylu życia ,,Głosu Seniora”.

2021-11-15

Ogólnopolski Dzień Seniora

Kochani Seniorzy, składamy Wam życzenia zdrowia, ciepła oraz pogody ducha,
a także serdeczności ze strony bliskich i otoczenia.
Niech każdy Wasz dzień będzie wypełniony miłością,
życzliwością i przynosi wiele powodów do uśmiechu.

Życzy Dyrekcja i Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu

 

2021-10-20

Życzenia z okazji Europejskiego Dnia Seniora

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora, składamy wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, długich lat życia wypełnionych miłością najbliższych. Niech jesień życia będzie okazją, aby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji oraz możliwości w realizacji życiowych planów życzą
Dyrekcja i Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu

2021-09-21

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie 15-16 WRZEŚNIA

Już po raz ósmy Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora, w tym roku wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa zorganizowało VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbywają się 15 – 16 września. Wydarzenie to ma na celu kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela, a także integrowanie ich poprzez budowanie świadomości ekonomicznej, prawnej, prozdrowotnej oraz związanej z bezpieczeństwem.

2021-09-09

Zaproszenie na VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie

W związku z tym , że Gmina Libiąż jest partnerem Programu ,,Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora’’ mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie, które odbędą się 16 września w Parku Jordana w Krakowie.

2021-06-16

Gdzie w gminie Libiąż można wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora?

Od 17 czerwca 2021r. każdy senior z gminy Libiąż, który ukończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora.

2021-06-16

Inauguracja Programu „Gmina Przyjazna Seniorom”

Gmina Libiąż, jako pierwsza w powiecie chrzanowskim, dołączyła do grona samorządów przyjaznych seniorom. Burmistrz Libiąża Jacek Latko podpisał porozumienie o współpracy z krakowskim Stowarzyszeniem Manko. W dniu 16 czerwca br. w Libiąskim Centrum Kultury odbyła się oficjalna inauguracja Programu ,,Gmina Przyjazna Seniorom”.

2021-06-14

W dniu 16 czerwca 2021r. nastąpi inauguracja Programu „Gmina Przyjazna Seniorom”

Gmina Libiąż, jako pierwsza w powiecie chrzanowskim, dołącza do grona samorządów przyjaznych seniorom. Burmistrz Gminy Libiąż Jacek Latko podpisał porozumienie o współpracy z krakowskim Stowarzyszeniem Manko. Mieszkańcy w wieku 60+ będą mogli korzystać z ogólnopolskiej Karty Seniora, uprawniającej do wielu zniżek. Do udziału w Programie zaproszono także lokalnych przedsiębiorców.