Pierwsze spotkanie w Klubie Seniora

2020-02-20

W dniu 19.02.2020 r. o godzinie 10:00 odbyło się pierwsze spotkanie w Klubie Seniora, który rozpoczął swoją działalność przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu.

Spotkanie miało charakter organizacyjny. Został omówiony zakres potrzeb i oczekiwań Seniorów, przedstawiono propozycje tematyki spotkań i obszary zainteresowań przyszłych Klubowiczów.

W ramach cyklicznych spotkań wszyscy chętni z gminy Libiąż będą mieli okazję do realizowania wspólnych pasji oraz nabycia i rozwijania swoich umiejętności i talentów, zdobycia wiedzy.
Jest to propozycja spędzania wolnego czasu w sposób ciekawy, edukacyjny, kreatywny, dający możliwość pogłębiania wiedzy w zakresie kultury, tradycji, kulinarnych umiejętności itp.
W związku z rozpoczęciem działalności Klubu Seniora, zapraszamy na drugie spotkanie w dniu 06.03.2020. (piątek) o godzinie 10:00 na Targowisko Miejskie przy ulicy Rouvroy 10 - box 22. W tym dniu przewidziano spotkanie z kosmetyczką, która zapozna wszystkich przybyłych z tematem pielęgnacji dłoni, będzie również okazja do skorzystania z oferowanych nowości kosmetycznych.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu serdecznie zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę w sposób ciekawy i kreatywny spędzić czas.