Spotkanie senorów z kosmetyczką

2020-03-09

Nowopowstały Klub Seniora przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu rozpoczął spotkania tematyczne z jego uczestnikami.

W dniu 06.03.2020. z okazji Dnia Kobiet odbyły się warsztaty z zakresu pielęgnacji dłoni i twarzy, podczas których kosmetyczka, Pani Marzena Adamiak zaprezentowała jak dbać o piękno i urodę dojrzałej skóry dłoni oraz twarzy. Warsztaty rozpoczęły się od zabiegów na dłonie. Pani Marzena Adamiak przeprowadziła u wszystkich peeling dłoni, a następnie zabiegi kąpieli w parafinie.
Ponadto wszystkie uczestniczki spotkania miały okazje wysłuchać prelekcji na temat w jaki sposób pielęgnować skórę dłoni oraz jak pielęgnować dojrzałą cerę, co robić aby zachować jak najdłużej zdrowy jej wygląd. Każda z pań uzyskała indywidualne porady i informacje na temat aktualnej kondycji skóry dłoni oraz jakich kosmetyków używać, aby dodatnio wpływały na nie, były piękne i zdrowe.
Specjalistka próbowała zachęcić panie nie tylko do korzystania z usług w gabinetach kosmetycznych, ale również do codziennego dbania oswój wygląd.
Uczestniczki były bardzo zadowolone ze spotkania, chętnie zadawały pytania i radziły się w kwestii doboru kosmetyków i zabiegów upiększających.
Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem płci pięknej.