AKCJA CHARYTATYWNA ,,PODZIEL SIĘ SERCEM”

2021-12-08

W sobotę 4 grudnia 2021 r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, odbyła się akcja dobroczynna "Podziel się sercem" pod patronatem Rady Miejskiej w Libiążu. Zbiórkę żywności przeprowadzono w supermarketach "Stokrotka", "Netto" i „Intermarche” w Libiążu.

Zebrano 442 kg artykułów żywnościowych i 2 kg chemii gospodarczej.

 

W zbiórce żywności uczestniczyli radni Rady Miejskiej w Libiążu oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu.

W akcji "Podziel się sercem", kolejny już raz, chętnie uczestniczyła młodzież z Klubu Wolontariusza przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu. Młodzież rozdawała ulotki informujące klientów o zbiórce oraz pakowała zebrane produkty. Łącznie w zbiórce wzięło udział 50 wolontariuszy ze szkół z gminy Libiąż.

Zebrane produkty zostały przewiezione przez Ochotniczą Straż Pożarną-Floriańska do Zespołu Charytatywnego przy parafii Św. Barbary w Libiążu, gdzie zostaną rozdysponowane wśród rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej z terenu Gminy Libiąż.

 

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania !!!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy rodzinnego ciepła i radości oraz dużo zdrowia na Nowy Rok, tak aby pozwoliło ono na dalsze dzielenie się cząstką siebie z potrzebującymi.