Wigilia dla potrzebujących w 2021 roku

2021-12-21

Ze względu na pandemię COVID-19, tegoroczny wigilijny posiłek, tak jak w roku ubiegłym, został dostarczony wprost do domów potrzebujących. Osoby starsze, samotne, niepełnosprawne i chore otrzymały nie tylko gorący posiłek w formie kolacji wigilijnej, ale także świąteczną paczkę żywnościową. Wszystkie osoby potrzebujące zostały obdarowane dobrym słowem i życzliwością, by nadchodzące święta dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.

Wraz z podarunkami nie zabrakło świątecznych i noworocznych życzeń od Burmistrza Libiąża Pana Jacka Latko, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Libiążu Pana Bogusława Gucika oraz wigilijnego opłatka z modlitwą i błogosławieństwem od Proboszcza Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu Ks. Aleksandra Wójtowicza.

Mamy nadzieję, że pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej udało nam się przybliżyć atmosferę tych szczególnych świąt, by nikt w tym czasie nie czuł się samotny. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku.