Sprawozdanie z Dnia Wolontariusza 2018

2018-12-07

W dniu 05.12.2018 r. w Punkcie Aktywności Obywatelskiej odbyło się spotkanie z wolontariuszami należącymi do Klubu Wolontariusza działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu.

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Wolontariusza zostało zorganizowane, aby wyrazić wdzięczność i ogromny szacunek wszystkim osobom, które poświęcają swój czas, siłę i zaangażowanie na rzecz potrzebujących.
Klub Wolontariusza działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu obchodzi w tym roku swoją 10 rocznicę powstania. Aktualnie skupia 16 wolontariuszy, którzy na stałe służą swoim czasem i doświadczeniem innym ludziom. Ponadto, w Klubie działa liczne grono wolontariuszy akcyjnych, którzy angażują się w cylicznie podejmowane działania przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu na rzecz społeczności lokalnej, między innymi pomoc w zbiórkach żywności „Podziel się sercem” oraz w kampaniach społecznych o charakterze profilaktycznym i integracyjnym.
Wmszystkim wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia, za ich bezinteresowność i pracę na rzecz drugiego człowieka.