Zaproszenie na VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie

2021-09-09

W związku z tym , że Gmina Libiąż jest partnerem Programu ,,Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora’’ mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie, które odbędą się 16 września w Parku Jordana w Krakowie.

Wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód parada do Parku Jordana, gdzie odbędą się wykłady bezpłatne badania i konsultacje. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia, bezpieczeństwa, prawa i ekonomii oraz aktywizacji seniorów. Poza częścią wykładową planujemy również część sportową oraz rozrywkową wraz z koncertem Alexandra Martineza pt. Największe Światowe Przeboje oraz z imprezą integracyjną, którą poprowadzi DJ Wika. W ramach Senioraliów odbędzie się także Pokaz Mody Stylowych Seniorek – laureatek konkursu Głosu Seniora.

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wspaniałe wydarzenie, którego celem jest kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela, a także integrowanie poprzez budowanie świadomości ekonomicznej, prawnej, związanej z bezpieczeństwem oraz prozdrowotnej osób 60+!

Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia uczestnictwa poświęconego Senioraliom można uzyskać w Klubie Integracji Społecznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu pod numerem telefonu 32 627 78 25, wew. 30.