Archiwum: październik 2012

2012-10-04

Spotkanie środowiskowe z prawnikiem specjalizującym się w prawie konsumenckim "Praktyczne zastosowanie prawa konsumenckiego"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu 04.10.2012r zorganizował w Libiąskim Centrum Kultury spotkanie środowiskowe dla mieszkańców gminy Libiąż. Spotkanie odbyło się w ramach projektu systemowego "Rozwój Aktywnych Form Integracji w Gminie Libiąż", realizowanego z pieniędzy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Temat tego spotkania brzmiał: "Praktyczne zastosowanie prawa konsumenckiego". Co pod tym skomplikowanym tytułem się kryło, starała nam się wytłumaczyć Pani Krystyna Banasik, specjalistka od prawa konsumpcyjnego, na co dzień pracująca w Urzędzie Miasta Jaworzno, jako Miejski Rzecznik Konsumenta.

2012-10-11

Spotkanie środowiskowe z policją "Bezpieczeństwo na terenie gminy Libiąż"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu 11.10.2012r zorganizował w Libiąskim Centrum Kultury kolejne spotkanie środowiskowe dla mieszkańców gminy Libiąż. Tym razem spotkaliśmy się z policją. Spotkanie odbyło się w ramach projektu systemowego "Rozwój Aktywnych Form Integracji w Gminie Libiąż", realizowanego z pieniędzy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2012-10-24

1 LISTOPAD - Dzień Wszystkich Świętych - spotkanie edukacyjno - artystyczne

Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu 24.10.2012r zorganizował w Punkcie Aktywności Obywatelskiej spotkanie środowiskowe dla mieszkańców gminy Libiąż. Spotkanie odbyło się w ramach projektu systemowego "Rozwój Aktywnych Form Integracji w Gminie Libiąż", realizowanego z pieniędzy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.