Archiwum: lipiec 2014

2014-07-01

Sprawozdanie z spotkania z wolontariuszami z Klubu Wolontariusza działającym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu

W Punkcie Aktywności Obywatelskiej działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu 1 lipca 2014r odbyło się spotkanie z wolontariuszami, którzy już kilka lat należą do Klubu Wolontariusza działającym w libiąskim OPS.

2014-07-10

Sprawozdanie ze spotkania z cyklu "Bezpieczne wakacje" - Straż pożarna

Punkt Aktywności Obywatelskiej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu zorganizował 10 lipca (w czwartek) 2014r spotkanie środowiskowe dla dzieci i młodzieży z gminy Libiąż z cyklu "Bezpieczne wakacje". Na pierwszym spotkaniu gościliśmy przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarkach w tym przedstawiciela Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

2014-07-17

Sprawozdanie ze spotkania środowiskowego o charakterze społecznym z cyklu "Bezpieczne wakacje" - Policja

Punkt Aktywności Obywatelskiej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu zorganizował 17 lipca(w czwartek) 2014r spotkanie środowiskowe dla dzieci i młodzieży z gminy Libiąż z cyklu "Bezpieczne wakacje". Na drugim spotkaniu gościliśmy policjantów z Komisariatu Policji w Libiążu, dzielnicowych st. asp. Bogdana Zemłę oraz asp. Marcina Romanowskiego wraz z kolegami z wydziału prewencyjnego.

2014-07-23

Sprawozdanie ze spotkania środowiskowego o charakterze społecznym z cyklu "Bezpieczne wakacje" - Pielęgniarka

Punkt Aktywności Obywatelskiej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu zorganizował 23 lipca (w środę) 2014r spotkanie środowiskowe dla dzieci i młodzieży z gminy Libiąż z cyklu "Bezpieczne wakacje". Na trzecim z kolei spotkaniu gościliśmy przedstawicielkę służby zdrowia. Spotkanie poprowadziła Pani Beata Krzemień, dyplomowana pielęgniarka pracująca na co dzień w Poradni Chirurgicznej Miejskiego Centrum Medycznego w Libiążu.

2014-07-25

Sprawozdanie ze spotkania środowiskowego o charakterze społecznym z cyklu "Bezpieczne wakacje" - Ratownik MWOPR w Chrzanowie

Punkt Aktywności Obywatelskiej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu zorganizował 25 lipca (w piątek) 2014r ostatnie już spotkanie środowiskowe dla dzieci i młodzieży z gminy Libiąż z cyklu "Bezpieczne wakacje". Na ostatnie spotkanie zaprosiliśmy ratowników z Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Chrzanowie. Spotkanie poprowadził Pan Michał Szczęśniak Prezes MWOPR w Chrzanowie wraz z kolegą Panem Mirosławem Gierulą.