SPOTKANIE Z ZAKRESU MASAŻU I KOSMETOLOGII W PUNKCIE AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ W DNIACH 21.02 I 14.03.2018R.

2018-03-15

W Punkcie Aktywności Obywatelskiej działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu, w dniach : 21.02.2018. oraz 14.03.2018. odbył się „Cykl zajęć dla Seniorów – masaż poprawiający kondycję i samopoczucie” z kosmetyczką i masażystką – Panią Marzeną Adamiak.

Podczas spotkań Pani Marzena Adamiak w interesujący sposób omówiła tajniki pielęgnacji dojrzałej cery, przekazała informacje z zakresu kosmetologii, udzieliła porad i wskazówek o sposobach pielęgnacji dojrzalej skóry, przekazała informację o rodzajach kosmetyków i sposobach ich używania oraz jak uzyskać efekt zadbanych rąk i paznokci. Pani Marzena Adamiak jako masażystka przekazała także wiedzę z zakresu masażu twarzy i rąk oraz sugestie jak utrzymać skórę w dobrej kondycji. Uczestniczki spotkania zapoznały się także z technikami i rodzajami masażu oraz miały możliwość skorzystania z takich zabiegów jak:
- peelingu i maseczki na dłonie,
- masażu dłoni,
- masażu twarzy,
- masażu ciała,
- zabiegu kawitacyjnego na twarz.
Spotkania z zakresu kosmetologii i masażu cieszyły się szerokim zainteresowaniem mieszkanek gminy Libiąż. Udzielane porady oraz zaprezentowane zabiegi kosmetyczne i masażu pozwoliły zwiększyć wiedzę w kwestii dbania o swój wygląd i samopoczucie oraz zwiększyć kontrolę nad własnym zdrowiem i wyglądem.