Archiwum: maj 2024

Kod QR ankieta mobilności
2024-05-22

Jak powinna wyglądać komunikacja miejska? Wypełnij ankietę!

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie opracowuje „Analizę rynku komunikacji miejskiej” w zakresie organizowanych przez siebie usług oraz wariantową koncepcję remarszrutyzacji. Celem jest diagnoza obecnego stanu komunikacji miejskiej organizowanej przez ZKKM. Na tej podstawie zaprojektowany zostanie nowy układ tras linii komunikacyjnych wraz z propozycją modyfikacji istniejących rozkładów jazdy.

W ramach zadania prowadzone są ankiety internetowe, dotyczące mobilności mieszkańców na obszarze gmin obsługiwanych przez ZKKM Chrzanów, a więc także na obszarze gminy Libiąż. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, nie tylko pasażerów, o wzięcie udziału w badaniu. Ankieta jest dostępna TUTAJ

Praca plastyczna malwy w ogrodzie
2024-05-23

Warsztaty międzypokoleniowe z wolontariuszami ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Zespołu Szkół w Żarkach

Seniorów z Dziennego Domu ,,Senior +" w Libiążu odwiedzili uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Zespołu Szkół w Żarkach. Celem spotkania była integracja międzypokoleniowa.

Podziękowania dla Domu Senior+ w Libiążu od schronika dla zwięrzat z Chełmka
2024-05-23

Odwiedziny i przekazanie darów dla Schroniska zwierząt w Chełmku

W dniu 22 maja obchodzimy Dzień Praw Zwierząt. Z tej okazji seniorzy z Dziennego Domu ,,Senior+" w Libiążu odwiedzili Schronisko dla zwierząt w Chełmku. Seniorzy dowiedzieli się, jakie są zasady funkcjonowania schroniska oraz jego cele. Ponadto rozmawiano na temat pomocy zwierzętom oraz interwencji w przypadku ich krzywdzenia. Ważnym zagadnieniem była również adopcja zwierząt. Seniorzy byli bardzo zadowoleni ze spotkania ze zwierzętami.