Archiwum: listopad 2022

Bukiet kwiatów z kazji Dnia Pracownika Socjalnego
2022-11-21

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne podziękowania oraz słowa uznania wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu za pracę, poświęcenie oraz gotowość niesienia pomocy mieszkańcom Gminy Libiąż.

Dziękujemy za codzienną, wymagającą wielu wyrzeczeń pracę oraz za wrażliwość i wielkie serce okazywane drugiemu człowiekowi.

Życzymy wytrwałości, sukcesów i satysfakcji z pracy w niesieniu pomocy osobom potrzebującym oraz za wrażliwość i wielkie serce, a w życiu osobistym zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Dyrekcja Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu.

2022-11-29

Koniec terminu składania wniosków o dodatek węglowy

Przypominamy, że do dnia 30 listopada 2022 r. można składać wnioski o dodatek węglowy oraz o tym, że istnieje możliwość ponownego ubiegania się o świadczenie w przypadku gdy wcześniejszy wniosek został rozpatrzony negatywnie lub pozostawiony bez rozpoznania!!!

2022-11-29

Terminy wypłat świadczeń w grudniu 2022r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu informuje, że w miesiącu grudniu 2022r.

Plakat promujący akcję Podziel się Sercem
2022-11-29

Organizatorzy serdecznie zapraszają do włączenia się w akcję charytatywną „Podziel się sercem”.

Akcja dobroczynna pod patronatem Rady Miejskiej w Libiążu zostanie przeprowadzona przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w sobotę 03.12.2022r. w godz. 08:00-16:00 w libiąskich supermarketach „Stokrotka”, „Intermarche” oraz „Netto”.

2022-11-30

Apel do mieszkańców Gminy Libiąż dotyczący osób bezdomnych i potrzebujących

Okres zimowy to bardzo trudny czas dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, samotnych, przewlekle chorych, bezdomnych, a także dla rodzin niezaradnych życiowo. Niskie temperatury oraz złe warunki atmosferyczne mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia tych osób. Z tego względu pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu zwracają się z apelem do wszystkich mieszkańców Gminy Libiąż o skierowanie szczególnej uwagi na osoby, które mogą potrzebować pomocy.