Archiwum: grudzień 2017

2017-12-07

Podziękowania Darczyńcom akcji „Podaruj pluszaka dla dzieciaka”

W imieniu Dyrekcji Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu oraz wszystkich pracowników pragniemy serdecznie podziękować Darczyńcom Naszej Akcji „Podaruj pluszaka dla dzieciaka”, których otwarte serca i chęć czynienia dobra sprawił tak wiele radości libiąskim dzieciom w dniu Świętego Mikołaja. Cieszymy się, że staliście się częścią tej radości, którą przeżywało każde dziecko otrzymując z naszych rąk – a dzięki Wam – piękny Mikołajkowy prezent.

 

2017-12-07

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI Z OKAZJI DNIA WOLONTARIUSZA

W dniu 05.12.2017r w Punkcie Aktywności Obywatelskiej działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Libiążu odbyło się uroczyste spotkanie Zastępcy Burmistrza Libiąża i Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Libiążu z Wolontariuszami należącymi do Klubu Wolontariusza. Klub Wolontariusza w strukturach OPS działa od 2008 roku.

2017-12-07

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia, wszystkim tym, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, trud, umiejętności i zaangażowanie na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego, zwłaszcza na rzecz najbardziej potrzebujących.

2017-12-12

Informacja z przeprowadzonej akcji "Podziel się sercem"

W sobotę 09.12.2017 r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyła się akcja dobroczynna "Podziel się sercem" pod patronatem Rady Miejskiej w Libiążu. Zbiórkę żywności przeprowadzono w supermarketach "Stokrotka" i "Netto" w Libiążu.

2017-12-20

Spotkanie Wigilijne

W dniu 19 grudnia 2017r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu zorganizował Spotkanie Wigilijne dla osób starszych, samotnych z terenu Gminy Libiąż.

2017-12-20

Podziękowanie za przekazanie stroików świątecznych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Libiążu składa serdeczne podziękowania Dyrektorom szkół, gronu pedagogicznego i uczniom Szkoły Podstawowej  Nr 3 oraz Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu za wykonanie stroików świąteczno-noworocznych.